Пређи на главни садржај

EKSKLUZIVNO OTKRIVAMO KO SE VRAĆA U ZADRUGU!


Gledaoci i ljubitelje najgledanijeg rijaliti šou programa u Srbiji "Zadruga2" ove nedelje očekuje baraž. Naime, učesnici koji su izbačeni imaće ove nedelje još jednu šansu da uz pomoć gledalaca koji će glasati, ponovo uđu u Zadrugu i dobiju još jednu ekskluzivnu šansu da dođu do neke od fantastičnih nagrada koje je direktor Pink-a Željko Mitrović spremio.


Prema informacijama koje naš portal poseduje, među učesnicima koji se neće naći u baražu su dve pevačice, Nataša Moskva i Olja Bajrami zbog ličnih problema. 

Nataša Moskva je povredila nogu, a to je podelila sa prijateljima na njenom Instagram nalogu, a Olja se zbog zdravstvenih problema neće vraćati u Zadrugu. Među učesnicima koji će učestvovati u baražu su Petar Tojagić, Ervin Mujaković, porodica Vasić, Cobe, Nevena Arsić, Bojana Gaćeša i mnogi drugi.

Gledaoci će svojim glasovima odlučiti ko će se od učesnika vratiti u Zadrugu i iznenaditi takmičare koji se bore za neke od velikih nagrada i svakako dešavanja u rijaliti kući učiniti dodatno zanimljivijim.

Inače, u toku današnjeg dana, Zadrugari su posetili i novu prostoriju u Zadruzi, Arenu gde su zajedno sa voditeljem ovog programa Ognjenom Amidžićem odigrali jednu zanimljivu igru. Najuporniji da osvoje nagradu u ovoj igri bili su Adam Đogani, Marko Miljković i Luna Đogani ali su i ostali takmičari pokazali zavidan nivo želje da pobede u ovoj igri. Ne sumnjamo da će se produkcija ovog rijalitija potruditi da ukućani i narednih 4 meseca učestvuju u raznoraznim igricama, a mi ćemo dešavanja u ovoj najpopularnijoj kući u Srbiji a i na Balkanu pratiti na našem sajtu www.zadrugaparovi.blogspot.com.

Коментари

Популарни постови са овог блога

BANE I STANIJA U SVAĐI! Plaši li se Bane Vladimirovog ulaska?

Iako je prethodnih dana odnos Baneta i Stanije dostigao vrhunac, dvoje takmičara iz najpopularnijeg rijaliti šou programa "Zadruga" su u svađi. www.espreso.rs Nakon večerašnjeg pretresa sa Milanom Miloševićem, Stanija Dobrojević i Bane Čolak su u žestokoj svađi. Sukob je počeo nakon što je Bane izneo više detalja o bliskim razgovorima njega i Stanije, što je iznerviralo Staniju koja se jako naljutila na Baneta. Bane je ispričao pred svim zadrugarima njihove razgovore o majici koju joj je Bane poklonio za spavanje, imenu deteta...Prethodnih dana, Bane i Stanija su izgradili izuzetan odnos i postali drugari, a Stanija je ponavljala da je i od svog dečka Vladimira Tomovića dobila savet da se druži sa Banetom jer je on dobar dečko što je Stanija očigledno i poslušala. Sukobu se pridružila i Zerina, koja je optužila Staniju Dobrojević da je Baneta iskoristila za podizanje svog rejtinga i Banetu rekla da je budala. Ipak, Bane je nakon kraha svoje burne ljubavne roman...

OPLELA PO ANĐELI Ana Ćurčić nije štedela Đuričićevu, Zvezdan je podržao pa se obrušio na svoju ljubavnicu: ONA JE NARCIS!

U toku je anketa u Beloj kući, čiji stanari biraju troje najvećih narcisa. Prva koja je navela bila je Ana Spasojević. -Adam Labusnki, Maja Marinković i Anđela Đuričić - rekla je Ana Spasojević. -Anđela Đuričić, devojka "ja pa ja", nema empatiju prema ljudima, tu je Brendon, purpurno biće, i Labunski - rekla je Ana. -Labunski, njegovi rituali, Ša dečko kojem ne sme jedna dlaka da viri, i Dragić je tu - rekao je Mikica. Ana Spasojević je umesto Anđele navela, Labuskog, Brendona i Ša. -Anđela, Zorica i Lepi Mića - rekao je Zvezdan. - Ja sam narcis, ali ne vidim sebe u negativnom načinu narcisa. Brendon, Anđela i Labusnki. Kod Anđele to prelazi u arogantrnost - rekla je Maja. -Labusnki, Dragić i Brednon - rekao je Bebica. -Žana, Maja i Filip Car. Ima ih ovde, i ti si Dragiću - dodao je Lepi Mića. -Broj jedan je za mene, ali nije vredan pomena. Zato ću anvesti Sofiju Unu, Filipa Cara i Maja Marinković. To je po mom mišljenju - rekla je Zorica.

Nećete je prepoznati: Maja Marinković ponovo promenila lični opis

Maja Marinković je svojim novim izgledom šokirala brojne pratioce na Instagramu. Naime, Marinkovićeva je godinama poznata kao crnka, a sada je pozirala sa totalno drugačijom frizurom. Maja je, sudeći po objavi na Instagramu sada plavuša, a da li je stavila periku ili se ofarbala, procenite sami. Ovo svakako nije prva Majina transformacija, jer je poznato da je izvršila brojne korekcije na svom licu i telu, pa sad ne izgleda ni slično kao kada se prvi put pojavila u rijalitiju.